Zastosowanie aloesu w chorobach skóry

Wygląd cery i włosów jest odzwierciedleniem stanu samopoczucia. Karnacja stanowi niejaką z w największym stopniu okazałych tkanek naszego systemu, jej całościowa nawierzchnia dochodzi do 2 m2 (powierzchnia jelit jest 100 razy większa). Największa rozpiętość mikroflory znajduje się nie w jelitach a oczywiście na skórze. Skóra jest ogromnie kluczowym narządem, spełnia rolę skorupki zabezpieczającej, organu wydzielniczego i narządu czucia a też regulatora ciepła.

Zbudowana jest z kilku  powłok: naskórka z przydatkami (włosy, paznokcie, gruczoły łojowe i potowe), skóry właściwej (głównie tkanka łączna ukształtowana z włókien kolagenowych) oraz tkanki podskórnej (głównie tkanka tłuszczowa).Skóra stanowi barierę chroniącą od otoczenia zewnętrznego, jest niemniej jednak tak samo witalna jak mózg. Pokrewnie jak nerki, jelita czy płuca skóra jest organem ekspulsowania. Mnogość chorób skórnych wywołana jest zaburzeniami metabolizmu (źle zbilansowana dieta, niedostatki witamin i związków mineralnych, alkoholizm, schorzenia wątroby i nerek, kontakt ze związkami toksycznymi).

Poprzez ćwiczenia powodujące wysokie pocenie, zioła medyczne czy saunę można przyspieszyć wydalanie toksyn przez skórę.Równie forever aloe veraefektywny skutek oczyszczający, a przy okazji odżywczo-regenerujący, można otrzymać stosując miąższ aloesowy, jaki działa na każde warstwy skóry pro-leczniczo w sposób kompleksowy i wszechstronny.Miąższ aloe vera zapewnia równowagę kwasowo-zasadową skóryLekko kwasowy (pH 4,8 – 5,5) odczyn powierzchniowych warstw skóry zabezpiecza przed infekcjami bakteryjnymi i grzybicą.

Na nieszczęście, pobyt w przesuszonych pomieszczeniach, palenie papierosów, stresy, zaburzenia systemu hormonalnego, błędnie dopasowane mydła, szampony i inne kosmetyki a także szkodliwa dieta rodzą zaburzenia trwałości kwasowo-zasadowej skóry. Kwasowość miąższu aloesowego jest zbliżona do kwaśności skóry. Dzięki temu ale także z uwagi na na słuszności buforujące aloe vera jest idealnym regulatorem korygującym i stabilizującym równowagę kwasowo-zasadową skóry. Wnikając dogłębnie w powłoki naskórka miąższ aloe vera działa przez dłuższy okres, ułatwiając leczenie trądzika młodzieńczego, cellulitu, łuszczycy a dodatkowo innych chorób skóry.AloeVera.net.pl - Oficjalnym Partnerem Forever Living

Witamy w oficjalnym sklepie Aloe Vera.

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever
(Forever Business Owner):

Przemysław Mirocha, nr FBO 480000143503

Adres oficjalnej strony Forever Living Products to

foreverliving.com

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty marki Forever Living Products.

Rozumiem
Sklep Forever Business Owner - nr. 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock