Zastosowanie Aloe Vera na lato

Zbliża się tak niespiesznie oczekiwane przez nas lato, jest to okres, w jakim nasz organizmwymaga specjalnej opiekuńczości. Aloes perfekcyjnie sprawdza się w funkcji patrona naszej cery.

Aloesowy balsam do ust Aloe Lips Dzięki zawartości olejku jojoba zwilża i chroni usta przed wysuszeniem. Bardzo przystępna "główna pomoc" przy ukąszeniach, delikatnych okaleczeniach, otarciach itp.

aloe veraDezodorant Aloe Ever Shield Efektywny, a jednocześnie delikatny i miły dla skóry, może być nakładany bezpośrednio po opalaniu, goleniu lub depilacji. Nie zawiera soli aluminium, nie powoduje wobec tego podrażnień i reakcji alergicznych. Nie zabarwia ubrań.

Aloe Sunscreen Emulsja do opalania SPF 30, jaka idealnie chroni każdy typ skóry i zatrzymuje trafności ochronne do 40 minut kąpieli. Nakładaj ją obficie na 15-30 minut przed wyjściem na słońce. Aloe Sunscreen sprawdza się również zniewalająco jako emulsja uspokajająca po opalaniu, uspokajając i nawilżając skórę .AloeVera.net.pl - Oficjalnym Partnerem Forever Living

Witamy w oficjalnym sklepie Aloe Vera.

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever
(Forever Business Owner):

Przemysław Mirocha, nr FBO 480000143503

Adres oficjalnej strony Forever Living Products to

foreverliving.com

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty marki Forever Living Products.

Rozumiem
Sklep Forever Business Owner - nr. 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock